REAKCIJA 'BILIH'

Trener Hajduka Jens Gustafsson dao je svoj osvrt na teško izborenu pobjedu: 'Nezgodna utakmica od početka, ali tako je uvijek u Kupu'

21.09.2021 u 21:40

Trener Hajduka Jens Gustafsson dao je svoj osvrt nakon prolaska u osminu finala Hrvatskog nogometnog Kupa

Hajdukovci su u Biogradu na Moru slavili protiv domaćina Primorca rezultatom 2:1 golovima Filipa Krovinovića i Marina Ljubičića.

'Atmosfera je bila odlična, prijateljska. Uživao sam. Utakmica je bila nezgodna od početka, kao što je u svakoj kup utakmici. U prvih 20-25 minuta smo bili previše pasivni, ali smo onda počeli igrati bolje', rekao je Gustafsson za hajduk.hr te je dodao:

'Filip Krovinović je zabio i djelovali smo ok. U drugom poluvremenu smo kontrolirali utakmicu, mogli smo zabiti još koji gol, ali najvažnije je proći dalje.'

• +7
HNK Primorac - HNK Hajduk, šesnaestina finala Kupa, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Jure Miskovic / CROPIX

Hrvatski nogometni kup (šesnaestina finala): Pitomača - Rijeka 0:7 (Bušnja 4, Vučkić 36, 54, Vuk 49, Abass 71, 90, Obregon 88-11m), Dugopolje - Lokomotiva 1:1, 1:1, jedanaesterci 8:9 (Maganjić 51-11m / Kulenović 12), Vuteks Sloga - Istra 1961 0:3 (Obanor 54, Mahmoud 76, Beljo 90), Mladost Ždralovi - Inter-Zaprešić 3:1 (Vrbanić 20, Sabljić 29, Žabec 41 / Uzelac 47), Primorac Biograd - Hajduk 1:2

Ranije: Nehaj - Gorica 3:7, Bednja - Osijek 0:3

Primorac - Hajduk 1:0 (Stefan Lazarevski, 12-11m) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Primorac - Hajduk 1:1 (Filip Krovinović, 41) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Primorac - Hajduk 1:2 (Marin Ljubičić, 60) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV