U Splitu se igrao derbi 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Hajduk je dočekao Osijek, a pobjedu su odnijeli gosti. Jedini gol zabio je ramon Mierez u 48. minuti dvoboja

HAJDUK: Kalinić - Vušković, Simić, Jurić - Todorović, Atanasov, Fossati, Čolina - Kačaniklić, Livaja - Umut

OSIJEK: Ivušić - Miloš, Škorić, Guti, Cheberko - Jugović, Žaper - Bočkaj, Kleinheisler, Bohar - Mierez

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +8
Hajduk - Osijek (29. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Duje Klaric / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice, nakon kojeg je Bočkaj dobio žuti karton zbog ulaska tijelom u Todorovića

• 90’

Erceg je imao matnu poziciju, ali Kalinić je izašao kao pobjednik

• 90’

Puno je nervoze sada, Diamantakos je završio u bilježnici suca Bebeka

• 89’

Pomoćni trener Osijeka, Nino Bule, dobio je crveni karton; igrat će se šest minuta sudačke nadoknade

• 86’

Erceg i Pilj su ušli za Osijek, dok su izašli Bohar i Kleinheisler

• 85’

I drugi žuti karton za Fossatija; Hajduk će do kraja utakmice igrati bez jednog igrača

• 84’

Fossatiju žuti karton zbog ružnog starta na Jugovića; malo kasnije 'požutio' je i Lončar

• 80’

Novi problemi za Osijek; Caro, koji je ušao umjesto Gutija, sada je na nosilima iznesen s terena; umjesto Cara u igri je Lončar

• 78’

Tražili su u Hajduku penal, ali lopta je Škorića pogodila u ruku nakon što se odbila od njegove noge. Prema tome, o penalu nema ni slova