engleska liga

Tottenham je do 91. minute vodio u gostima i na kraju izgubio...

11.11.2023 u 16:17

U prvom susretu 12. kola engleske Premier lige veliku su pobjedu ostvarili nogometaši Wolverhamptona koji su na svom terenu 2:1 svladali Tottenham

Tottenham je poveo već u trećoj minuti golom Brennana Johnsona te je vodio sve do 91. minute. Novom pobjedom Tottenham je opet mogao preuzeti prvo mjesto na ljestvici, ali ne da nije uspio u tome, već je ostao bez ičega na ovom gostovanju.

U 91. minuti je džoker s klupe, Španjolac Pablo Sarabia, odlično primio ubačaj i još ljepše okončao akciju golom za 1:1, a potom je u 97. Sarabia asistirao, a gol za 2:1 pobjedu Wolverhamptona postigao Lemina.

Tottenham, koji je danas zbog ozljeda i kartona igrao bez čak devet igrača iz prve postave, je upisao drugi poraz u sezoni te je ostao na drugom mjestu ljestvice. Pobjeda je Wolverhampton podigla na 12. mjesto ljestvice.