UVJERLJIVI DNJIPRO

Strinić prvo strijelac, a zatim isključen

14.04.2012 u 15:57

U utakmici 27. kola ukrajinske nogometne Premierlige, igrači Dnjipra su s uvjerljivih 5-1 pobijedili na gostovanju Oleksandriju. No, nije sve bilo tako izvjesno u ovom ogledu

Naime, u 90. minuti Dnjipro je vodio samo 2-1 i tada je, od 90. do 93., zabio tri pogotka!

Domaćin je čak i vodio golom Geneva u 24. minuti. Preokret se počeo događati početkom drugog dijela, pa je tako u 55. prvo izjednačio Konopljanka realiziravši jedanaesterac, a u 73. minuti je gostima vodstvo donio hrvatski nogometaš Ivan Strinić. Bio je to njegov premijerni prvenstveni pogodak u sezoni, u 22. nastupu.

No, samo nekoliko minuta kasnije (77. minuta) Strinić je dobio drugi žuti karton čime su snage na terenu postale izjednačene. Još ranije, u 54. minuti, je pocrvenio domaći igrač Gitčenko. I onda se dogodila luda završnica, u kojoj su gosti tri puta zabili pogodak unutar samo četiri minute.