DOBAR DUJIN DEBI

Šteta: Duje Čop umalo heroj na otvaranju Primere

21.08.2015 u 23:13

Počela je nova sezona španjolske Primere, a prvi strijelac u novoj sezoni uamlo je postao Duje Čop

Duje Čop je u remiju (0:0) svoje Malage protiv Seville upisao 66 minuta na terenu, a u 30. minuti je napravio 'dar mar' u obrani aktualnog osvajača Europske lige. Ubačaj s lijeve strane izbijen mu je ntarag u noge nakon čega je odlično primijetio otkrivenog Marokanca Amrabata.

Odigrao je dupli pas s kolegom iz ofenzivnog reda i pucao iz dobre pozicije, no vratara Beto je nogom uspio obraniti svoju mrežu. U nastavku dvoboja (Sevilla je dvoboj završila s igračem manje) nije bilo pogodaka. Barem ne priznatih, jer je Malagi u samoj završnici opravdano, zbog 'tankog zaleđa' prekinut trenutak velike euforije.

Malagu i Čopa idućeg vikenda čeka gostovanje kod europskog prvaka Barcelone, dok Sevilla dočekuje čvrsti Simeoneov Atletico.