NA MEGDAN BRAZILU

Srbija u novoj drami do finala nogometnog SP-a!

17.06.2015 u 12:05

U finalu SP-a za igrače do 20 godina starosti koji se održava na Novom zelandu igrat će Brazil i Srbija

Brazil je u petoj brzini prošao momčad Senegala i plasirao se u finale gdje će tražiti šesti svjetski naslov u ovom uzvratu. Već nakon 20 minuta igre vodili su sa 3:0, te mirno završili posao s konačnih 5:0 i spremaju se za subotnji finale.

Tamo će igrati protiv selekcije Srbije koja je i treću prepreku u nizu svladala nakon produžetaka. Momčad Veljka Paunovića zaokružila je tužan dan za Afrrikance i izbacila Mali rezultatom 2:1. Srbi su poveli golom Živkovića već u četvrtoj minuti dvoboja, no Mali se vratio šest minuta prije poluvremena pogotkom Konea i vratio neizvjesnost u ovaj važan dvoboj.

Mreže su mirovale sve do 101. minute kada je za finale nakon sjajno uigrane kombinacije iz kornera pogodio Ivan Šaponjić. Riječ je o 'zlatnoj rezervi' srpske reprezentacije koji je već u osmini finala zabio u sučevoj nadoknadi Mađarima za 1:1 i produljio suigračima turnir kojega će pamtiti čitavog života.