DIVLJACI NA TRAVNJAKU

Sramota - nakon gola počela makljaža

14.03.2011 u 10:36

Ružne scene dolaze s prvenstvene utakmice francuskih drugoligaša Nantesa i Ajaccia (2:0). Između igrača je izbila masovna tučnjava

Nantes je u vodstvo došao u 29. minuti preko Rodelina, a tri minute kasnije Djilobodji je povećao prednost na 2:0.

No jedan igrač gostiju sjurio se prema domaćim nogometašima koji su uz aut-liniju slavili gol i nije dugo trebalo da počnu scene dostojne borilačkih filmova.

Naguravanje i vrijeđanje pretvorilo se u šaketanje, a sudac je bio prisiljen isključiti s Nantesove strane Đorđevića i Capouea te s Ajacciove Medjanija i Lippinija.

Tako su obje momčadi gotovo sat vremena igrale s devetoricom na travnjaku, a još jednom se dokazalo da 'divljaka' ima i na travnjacima, a ne samo na tribinama.