U prvom poluvremenu obje momčadi su imale svoje šanse, Melnjak je pogodio stativu dok je Pašalić u 43. minuti zakucao loptu u gredu. U nastavku pao je ritam igre i Rijeka je iz penala preko Jankovića u 63. minuti zabila za 1:0 i veliku pobjedu Sopićeve momčadi. Rijeka je ovom pobjedom preuzela prvo mjesto SuperSport HNL-a

RIJEKA: Labrović – Smolčić, Dilaver, Mitrović, Goda – Selahi, Janković– Pašalić, Fruk, Pjaca – Ivanović.

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Elez, Melnjak - Kalik, Žaper - Benrahou, Krovinović, Sahiti - Livaja

11. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Hajduk 1:0 (Janković 11m, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
11. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Hajduk 0:0 (Prečka Pašalića, 41') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
11. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Hajduk 0:0 (Stativa Melnjaka, 5') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Rijeka - Hajduk, 11. kolo, 2023/24. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 7 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Radeljić je ušao umjesto Selahija

• 85’

Rijeka je mogla riješiti utakmicu! Yansane se sjurio u šesnaesterac i iz odlične pozicije je pucao pore gola