BRAVO, MIHOVILE!

Španja europski prvak na 100 m prsno

19.10.2009 u 21:13

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Nakon srebra na 400 m slobodno, Mihovil Španja u ponedjeljak je osvojio i zlatnu medalju na 100 m prsno te tako postao novi europski prvak

Hrvatski paraolimpijac Mihovil Španja osvojio je drugoga dana Europskog prvenstva u plivanju za osobe s invaliditetom u Reykjaviku zlatnu medalju u disciplini 100 metara prsno rezultatom 1:27.46 minuta.

Španja je u nedjelju osvojio srebrnu medalju u utrci na 400 metara slobodno, dok je Kristijan Vincetić također bio srebrni na 100 m leptir. Na Europskom prvenstvu nastupa 419 plivača i plivačica iz 36 zemalja.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr