TRENER SPURSA U ELEMENTU

Šou Antonija Contea! Isključen je, napustio je presicu, a prije toga je vidno uzrujan svašta izgovorio: Ne razumijem...

27.10.2022 u 09:29

Trener Tottenhama imao je 'šou' na domaćoj utakmici Lige prvaka protiv portugalskog Sportinga (1:1). Isključen je, a s novinske konferencije na kojoj je popljuvao VAR, pokupio se

U petoj minuti nadoknade Harry Kane je zabio za 2:1 izazvavši ludnicu na stadionu londonskog sastava, ali je pogodak nakon tri minute video analize ipak poništen zbog zaleđa.

Uvijek temperamentni Antonio Conte je 'eksplodirao', imao je što za reći sucu, pa je isključen, a odluku da ga se kazni objasnio je nešto kasnije na sebi svojstven način.

'Svi su utrčali na teren nakon odluke o poništenju pogotka, a onda mi je došao dati crveni karton, možda zato što sam bio najpopularnija osoba na terenu.'

Conte je pred novinarima bio vidno bijesan, jedva se suzdržavao, a pričao je samo o spornoj situaciji kada je Tottenham ostao bez pobjedničkog gola s kojim bi Spursi osigurali prolazak u osminu finala kolo prije kraja.

'Jako sam uzrujan. VAR nanosi veliku štetu. Želim vidjeti jesu li na nekom drugom stadionu neke velike momčadi spremni poništiti ovakav gol. Volio bih to znati. Osjećam veliku nepravdu. Ne sviđa mi se ovakva situacija. Ne vidim pozitivne stvari', rekao je Conte i dodao:

'Ova odluka stvara veliku štetu klubu. Nadam se da u klubu to razumiju i da će razgovarati s ljudima s kojima moraju razgovarati oko toga. Klub mora biti jak po takvim pitanjima. Lopta je bila ispred Kanea i gol je gol. Ne razumijem liniju koju su postavili. Jako je teško komentirati ovu odluku. Ove sezone nismo sretni s VAR-om.'