IZNENAĐENJA NEIZBJEŽNA

Soldin Köln u četvrtini finala njemačkog kupa

27.10.2009 u 22:53

Nakon Stuttgarta, u osmini finala Njemačkog kupa ispali su i nogometaši Borussije Dortmund porazom u gostima kod trećeligaša Osnabrucka 2:3. Iznenađenje je izbjegao Soldin Köln koji je ušao među posljednjih osam

Trećeligaš je već na poluvremenu vodio sa 2:0 pogocima Bartletta (37, 42), na 2:1 je smanjio Sahin (55), dok je pobjednički zgoditak za Osnabrueck dao Siegert (69). U sudačkoj nadoknadi za klub iz Dortmunda je smanjio Barrios.

Nogometaši Kölna, kojeg trenira Hrvat Zvonimir Soldo, plasirala se u četvrtfinale Njemačkog kupa, dok je prvoligaš Stuttgart ispao od drugoligaša.

Stuttgart se obrukao porazom kod drugoligaša Greuther Fuertha sa 1:0, a jedini pogodak zabio je Nehrig u 32. minuti.

Soldin Köln je uspješno prošao gostovanje kod četvrtoligaša Eintrachta iz Triera s uvjerljivih 3:0 pogocima Novakoviča (25), Mohammada (30) i Manichea (52).

U dvoboju drugoligaša FC Augsburg je slavio protiv MSV Duisburga s čak 5:0.