'čekićari' slavili 1:0

Slaven Bilić drhtao cijelu utakmicu a spas mu stigao u 90. minuti

30.09.2017 u 18:12

West Ham United našeg Slavena Bilića upisao je važnu pobjedu nad Swanseajem, a jedini pogodak na utakmici postigao je Senegalac Diafra Sakho u posljednjoj minuti utakmice

Nogometaši Manchester Uniteda izdvojili su se na vrhu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući sigurnoj 4-0 (2-0) pobjedi protiv posljednjeg Crystal Palacea na svom Old Traffordu u susretu 7. kola.

United je poveo već u 3. minuti golom Mate, a do poluvremena je Fellaini (35) svojim prvim pogotkom praktički riješio pitanje pobjednika. Fellaini (48) se početkom nastavka još jednom upisao u strijelce, a konačnih 4-0 postavio je Lukaku (86) koji je tako nastavio sa serijom pogodaka u svakom prvenstvenom kolu od početka sezone.

Uvjerljiv je bio i aktualni doprvak Tottenham Hotspur koji se sa 4-0 (3-0) deklasirao novaka u ligi Huddersfield Town. Dvoboj je bio gotov nakon samo 20-ak minuta jer su gosti s dva gola Kanea (9, 24) i jednim Daviesa (16) poveli sa 3-0. Konačni rezultat postavio je Sissoko (90+1). Tottenham je trenutačno treći sa 14 bodova.

Važnu 1-0 (0-0) domaću pobjedu ostvario je West Ham United kojega vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić i to protiv Swansea Cityja. Gol vrijedan tri boda postigao je Sakho (89). West Ham je sada 15. sa sedam bodova, dok je Swansea 18. s pet.