ht prva liga

Sjajna partija Kristijana Lovrića; zabio je hat-trick i 'slomio' žilave Varaždince na njihovom terenu

01.09.2019 u 20:37

U dvoboju 7. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Varaždinu su nogometaši Gorice svladali Varaždin 3:1 i probili se na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice

Nogometaši Gorice u novu su sezonu krenuli s dva gostujuća poraza. No, nije to tako strašno ako se zna da su na strani gubili od Dinama i Hajduka. Sada su iz trećeg pokušaja u gostima kod Varaždina stigli do pobjede i tri nova vrlo važna boda...

Gorica je u Varaždinu krenula ofenzivno te je povela golom Kristijana Lovrića u 20. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo

No, nakon vodstva su se gosti povukli pa je u 36. minuti izjednačio veteran Leon Benko iz gužve udarcem iz blizine.

U 57. minuti Lovrić je postigao još jedan atraktivan gol preciznim udarcem iskosa s 20 metara i gosti su opet u prednosti.

Lovrić se pretvara u junaka utakmice nakon što je u 70. minuti iskoristio neopreznost Samboleca i došao do hat-tricka.

Gorica je sada četvrta s 11 bodova, a Varaždin je ostao deveti s tri boda.