SASSUOLO PROTIV ROME

Šime Vrsaljko u remiju skrivio penal i dobio crveni karton!

06.12.2014 u 20:36

U prvom subotnjem dvoboju 14. kola Serie A Roma je na svom Olimpicu odigrala samo 2-2 sa Sassuolom, te je propustila priliku približiti se na bod vodećem Juventusu, koji je u petak remizirao kod Fiorentine

Sassuolo je šokirao Rimljane već na samom početku pogocima Simone Zaze (15,18), a u 50. minuti Roma je ostala i bez isključenoga Daniele De Rossija. Ipak, Romu je poraza spasio Adem Ljajić, koji je u 78. minuti realizirao kazneni udarac, a potom u trećoj minuti sudačke nadoknade izjednačio na 2-2.

Ovaj susret po dobrome neće pamtiti hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko koji je isključen. Vrsaljko je u 78. minuti igrajući rukom skrivio penal i dobio prvi žuti, a isključen je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Juventus vodi s 35 bodova, a Roma je druga s 32 boda.