EUROPSKA LIGA

Sevilla slavila protiv West Hama: Vlašić promašivao, Rakitić utakmicu gledao s klupe

10.03.2022 u 21:03

Nogometaši Seville svladali su na svom Sanchez Pizjuan stadionu West Ham s minimalnih 1:0, u prvom susretu osmine finala Europske lige.

U prvom poluvremenu dvije ponajbolje šanse imao je, za goste, hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić. U 12. minuti je s nekoliko metara glavom pucao loše, dok je u 30. mnogo bolje reagirao. Dobro je pucao s 20 metara, ali je domaći vratar Bono uspio zaustaviti taj udarac.

Vlašić je zamijenjen u 67. minuti, dok je kod Seville na klupi za pričuve, kroz cijelu utakmicu, ostao Ivan Rakitić.

Ivan Rakitić nije nastupio jer je na zagrijavanju osjetio probleme i u posljednji trenutak umjesto njega je u prvih 11 ušao Munir El Haddadi, koji je na zabio jedini gol na utakmici u 60. minuti igre nakon asistencije Acune.

Uzvratna se utakmica igra u Londonu 17. ožujka.