REMI KOD ALAVESA

Sevilla ipak posustala u lovu na Real i Barcelonu u Primeri

06.03.2017 u 22:42

Sevilla ipak posustala u lovu na Real i Barcelonu u PrimeriU 26. kolu Primere nogometaši Seville odigrali su tek 1:1 u gostima kod Alavesa i tako zaostali za vodećom Barcelonom i Realom na vrhu ljestvice španjolskog prvenstva...

Sampaolijeva momčad najugodnije je otkriće sezone, no za titulu prvaka u Primeri potrebno je neumorno pobjeđivati iz tjedna u tjedan. To je Sevilla zaista i činila u posljednje vrijeme, no seriji od pet trijumfa u nizu došao je ovog ponedjeljka kraj.

U dvoboju protiv Alavesa Andalužani su poveli pogotkom Ben Yeddera u 23. minuti, no Katai je izjednačio u 73. minuti i tako osigurao podjelu bodova.

Sevilla sada zaostaje četiri boda za Barcelonom i tri za Realom koji ima utakmice manje.