stiže serie a

Sada je i službeno: Vraća se talijanski nogomet, a poznato je i koje ćemo utakmice prve gledati i kada sve kreće

  • Autor: S.K. / Hina
  • Zadnja izmjena 30.05.2020 08:32
  • Objavljeno 30.05.2020 u 08:32
AC Milan

AC Milan

Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Na sastanku 20 talijanskih nogometnih prvoligaških klubova završenom u petak kasno navečer odlučeno je kako će se sezona u Italiji nastaviti prvim polufinalnim utakmicama Kupa između Napolija i Intera te Juventusa i Milana koje će se igrati 17. lipnja

Na sastanku 20 talijanskih nogometnih prvoligaških klubova završenom u petak kasno navečer odlučeno je kako će se sezona u Italiji nastaviti prvim polufinalnim utakmicama Kupa između Napolija i Intera te Juventusa i Milana koje će se igrati 17. lipnja.

U četvrtak je talijanski ministar sporta Vincenzo Spadafora izjavio kako se Serie A može nastaviti od 20. lipnja, a svih 20 klubova jednoglasno je u petak odlučilo kako će se toga vikenda, u subotu 20. i nedjelju 21. lipnja odigrati četiri zaostala susreta Atalanta - Sassuolo, Verona - Cagliari, Inter - Sampdoria i Torino - Parma, dok će se susreti 27. kola, prvog punog kola koje je na rasporedu igrati od 22. lipnja.

Do kraja talijanskog prvenstva ostalo je još 12 kola, a uoči prekida uzrokovanog pandemijom koronavirusa početkom ožujka na vrhu je bio Juventus sa 63 boda, jednim više od drugog Lazija.

Italija 1. liga

Bologna-Lecce00:00
Verona-Lazio00:00
Brescia-Parma00:00
Spal-Torino00:00
Cagliari-Udinese00:00
Milan-Atalanta00:00
Napoli-Sassuolo00:00
Juventus-Sampdoria00:00
Roma-Fiorentina00:00
Genoa-Inter Milano00:00
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Juventus26203363
2.Lazio26195262
3.Inter Milano25166354
4.Atalanta25146548
5.Roma26136745
6.Napoli26116939
7.Milan261061036
8.Verona2598835
9.Parma251051035
10.Bologna26971034
11.Sassuolo25951132
12.Cagliari2588932
13.Fiorentina26791030
14.Udinese26771228
15.Torino25831427
16.Sampdoria25751326
17.Genoa26671325
18.Lecce26671325
19.Spal26531818
20.Brescia26441816

Sljedeće utakmice

17.5.Torino-Roma
17.5.Verona-Spal
17.5.Sampdoria-Milan
17.5.Udinese-Lecce
17.5.Sassuolo-Genoa
17.5.Inter Milano-Napoli
17.5.Fiorentina-Bologna
17.5.Lazio-Brescia
17.5.Cagliari-Juventus
17.5.Parma-Atalanta