puno krvi, 15 šavova, potres mozga..

Ružan sudar glavama skoro koban za francuskog reprezentativca

10.06.2018 u 10:00

Mučna scena na prijateljskoj utakmici između Francuske i Amerike, a kada je nakon sudara glavama američki reprezentativac zaradio 15 šavova

Francuzi su u Lyonu odigrali posljednju provjernu utakmicu pred put u Rusiju, a suparnici su im bili reprezentativci SAD-a.

Dvoboj je završio bez pobjednika 1:1, s time da su se domaćini do neugodnog poraza spasili desetak minuta prije kraja kada je Mbappe zabio za konačni rezultat.

No, nije to bila jedina neugodnost na dvoboju.

Naime, u 56. minuti došlo je do žestokog sudara glavama američkog braniča Matta Miazge i francuskog napadača Oliviera Girouda, a kojeg je potencirao i isrtčali američki golman Zack Steffen.

U tom sudaru puno teže je stradao Miazga, kojem su liječnici s čak 15 šavova 'krpali' glavu, a zadobio je i lakši potres mozga.

Giroud je prošao ipak nešto bolje. Zaradio je posjekotinu arkade, ali na svu sreću, nije se radilo o težoj ozljedi te će biti na raspolaganju izborniku Deschampsu na predstojećem SP-u.

Izvor: tportal.hr