uzbudljivo u koprivnici

Ružan crveni karton i dramatična golijada u okršaju Slavena i Intera!

19.04.2018 u 19:57

U posljednjem dvoboju 30. kola HT Prve lige nogometaši Slaven Belupa i Intera odigrali su 3:3, a izjednačujući pogodak gostiju pao je u osmoj minuti sudačke nadoknade...

Ljubitelji nogometa u Koprivnici mogli su uživati ovog četvrtka u odličnom nogometnom okršaju između Slaven Belupa i Intera, a Ivkovićeva momčad na kraju je ostala bez pobjede u posljednjem napadu na utakmici.

• +3
HT Prva liga, 30. kolo: Slaven - Inter Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL

Bio je to susret u kojem je Slaven krenuo silovito i poveo već u 6. minuti, zahvaljujući pogotku Međimoreca glavom iz blizine.

Slaven - Inter 1:0 (Međimorec 6) Autor: Youtube

Samo tri minute kasnije Koprivničani su udvostručili svoju prednost. Lak zadatak pred Mrmićem imao je Vidović.

Slaven - Inter 2:0 (Vidović 9) Autor: Youtube

Kada je u 22. minuti Trebotić poslao loptu pod gredu i povećao prednost domaćih na 3:0, činilo se da je sve riješeno.

Autor: Youtube

No, utakmica se značajno zakomplicirala u završnici prvog dijela. U 44. minuti Rešetar je jednu odbijenu loptu pretvorio u pogodak i vratio nadu Interu.

A onda je veliku glupost napravio Nikola Katić koji je laktom bez pravog razloga nokautirao suparnika i doveo Slaven u nevolju.

U drugom poluvremenu Toplakova družina dodatno je pritisnula i u 70. minuti Mazalović je glavom smanjio na 3:2 i uveo susret u uzbudljivu završnicu.

Inter je bio jako blizu izjednačenju, no velike prilike nisu realizirali Blažević i Vukčević u 73. i 77. minuti, a Marković je odlično zaustavio Raka u 83. minuti. Ipak, u osmoj minuti sudačke nadoknade Mazalović je zabio s bijele točke nakon igranja rukom Muse, za konačnih 3:3.

Na ljestvici HT Prve lige Inter se ovim bodom vratio na peto mjesto, s četiri boda više od Slavena koji je ostao sedmi.

HT Prva liga, 30. kolo:

Slaven – Inter 3:3 (Međimorec 6, Vidović 9, Trebotić 22 / Rešetar 44, Mazalović 70, 90+8)

Slaven - Inter 3:3 (30. kolo 2017./.18., 19.4.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Slaven Belupo-Inter Zaprešić3:3