Nogometaši Dinama u 30. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na Maksimiru su izgubili od Osijeka 1:0. 'Modrima' je presudio Gabrijel Boban u 15. minuti utakmice, a bio je to jedini udarac gostiju u okvir Dinamova gola...

DINAMO: Livaković - Stojanović, Benković, Rrahmani, Sosa - Doumbia, Ademi, Hajrović, Ćorić - Soudani, Gavranović

OSIJEK: Malenica - Barišić, Mioč, Jambor, Boban - Lopa, Milović, Šorša, Škorić - Marić, Hajradinović

• +16
Dinamo - Osijek, 30. kolo HT Prve lige, 18.4.2018. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 94’

Kraj na Maksimiru! Osijek je pobijedio Dinamo 1:0 golom Gabrijela Bobana u 15. minuti utakmice. Bio je to jedini udarac Osijeka u okvir Dinamova gola... Dovoljno za pobjedu i tri nova boda. 'Mordi' su sad u velikim problemima, u nedjelju igraju derbi s Hajdukom na Poljudu, kompromitirali su praktički već potvrđeno osvajanje naslova prvaka

• 90’

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 87’

Opalio je Fiolić s više od 25 metara udaljenosti. Jako i neprecizno...

• 82’

Sanjat će Dinamovi igrači Marka Malenicu. Golman Osijeka sada je upisao još jednu izvrsnu obranu, skinuo je pokušaj Gojaka glavom

• 79’

Dinamo napada, ali bez učinka. Ponovno je sada u prilici bio Soudani, ovo je možda bila jedna od najizglednijih šansi za izjednačenje. Pucao je Alžirac atraktivno iz voleja, ali - neprecizno

• 68’

Puca i Hajrović, s nekih 20-tak metara. No, neprecizno, lopta odlazi pored gola. 'Modrima' definitivno nedostaje kombinatorike u završnici

• 67’

Rrahmani izlazi, a u momčadi Dinama je na terenu umjesto njega Fiolić... 'Modri' moraju krenuti na sve ili ništa, mjesta za kalkulacije nemaju

• 65’

Petljali su igrači Dinama sad u šesnaestercu Osijeka, na kraju je pucao Ćorić, no Malenica je nepremostiva prepreka. Obranio je taj udarac, lopta od stative odlazi u korner... Imao je Osijek sad malo i sreće

• 61’

Pokušaj Gavranovića, dojam je da je više iz nemoći pucao s nekih 20-tak metara... Ta lopta odlazi iznad gola

• 57’

Uh, ima Osijek sad za čime žaliti! Zabio je Mirko Marić gol, ali isti mu je poništen jer je bio u zaleđu... U pitanju su bili doslovno centimetri, ali zaleđe je bilo