KVALIFIKACIJE ZA SP 2022.

Rusi rutinski odradili posao na Cipru i preuzeli, nadamo se privremeno, vrh H skupine; Slovenci se bodovno izjednačili s Hrvatskom

04.09.2021 u 20:14

Tijekom subotnjih popodnevnih sati svoje su kvalifikacijske dvoboje odigrale još četiri reprezentacije H skupine, u kojoj je i Hrvatska

Rusija je gostovala na Cipru i rutinski je odradila posao te pobijedila 2:0. Smolov je bio dvostruki asistent, a pogotke su zabili Erokhin (6. minuta) i Rifat Žemaletdinov (55. minuta).

S ova tri boda, Rusija je preuzela vrh H skupine kvalifikacija za SP u Kataru, te Hrvatskoj stavila određeni teret na leđa, pred utakmicu u Bratislavi.

A pobjedu je izborila i Slovenija protiv Malte.

Istina, prilično teško, jer jedini gol igrači Matjaža Keka zabili su iz penala, a strijelac gola z 44. minuti bio je Sandi Lovrić.

Ovom pobjedom, Slovenci su se bodovno izjednačili s Hrvatskom, ali s time da imaju i utakmicu više od naše vrste.