španjolski superkup

Ronaldo zabio pa dobio crveni, Barca doživjela jako bolan poraz!

14.08.2017 u 00:08

Nogometaši Reala napravili su veliki korak prema osvajanju španjolskog Superkupa, nakon što su u prvoj utakmici na Camp Nouu pobijedili Barcelonu rezultatom 3:1

Utakmicu je obilježio Cristiano Ronaldo koji je ušao u igru u 58. minuti, a onda kod rezultata 1:1 sjajno zabio, ali zatim u sljedeće dvije minute dobio dva žuta kartona i morao u svlačionicu.

• +3
Španjolski Superkup: Barcelona - Real Izvor: Reuters / Autor: JUAN MEDINA

Prije toga Real je u vodstvo došao autogolom Piquea u 49. minuti, a izjednačio je Messi iz penala u 77. minuti.

S igračem više Barca je uspjela primiti još jedna gol u završnici kojeg je zabio Marco Asensio pa je 'kraljevski klub' došao do velike prednosti uoči uzvrata u srijedu.

Asensio je ušao u igru u 68. minuti umjesto Matea Kovačića, dok je Ivan Rakitić u 83. minuti izašao iz igre da napravi mjesta Alcaceru. Luka Modrić bio je suspendiran i nije mogao igrati...