TALIJANSKO PRVENSTVO

Roma srušila Torino i probila se na četvrto mjesto Serie A; ključni trenutak dogodio se u 14. minuti

17.12.2020 u 22:54

U posljednjem susretu 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je pobijedila Torino sa 3:1 probivši se na četvrto mjesto ljestvice

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 14. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je isključen Wilfried Singo.

Branič Torina i Obale Bjelokosti je prvi žuti zaradio u sedmoj, a drugi već u 14. minuti ostavivši suigrače u teškoj poziciji.

Roma je s igračem više zabila tri gola, a strijelci su bili Henrik Mhitarjan (27), Jordan Veretout (43-11m) i Lorenzo Pellegrini (68). Torino je u 72. minuti ublažio poraz pogotkom Andrea Belottija.

Na ljestvici vodi Milan sa 28 bodova, Inter ima 27, a Juventus i Roma po 24 boda. Slijede Napoli i Sassuolo sa po 23 boda.

• +4
Roma - Torino, Serie A, 2020/21. Izvor: Profimedia / Autor: LaPresse / ddp USA / Profimedia