konferencijska liga

Robert Murić i Domagoj Pavičić s turskim klubom doživjeli neviđenu sramotu; izbacili ih igrači iz Lihtenštajna

11.08.2022 u 22:00

Iako je Konyaspor prošle sezone zauzeo treće mjesto turskog prvenstva, ispred velikih Bešiktaša i Galatasaraya, ovog su četvrtka doživjeli veliku sramotu. Jer na svom su stadionu izgubili od Vaduza, te ispali iz Konferencijske lige

U prvoj utakmici, igranoj prošlog tjedna u Vaduzu bilo je 1:1, što je sugeriralo da za Konyaspor u uzvratu ne bi trebalo biti problema.

Jer ipak se igralo pred turskim navijačima.

Međutim, družinu iz Lihtenštajna to nije obeshrabrilo. Pa čak ni kada su prvi primili gol. Ipak, već do poluvremena gosti su preokrenuli rezultat, a potom s još dva gola posve bacili u očaj domaću momčad, za koju je Robert Murić odigrao prvo poluvrijeme. Domagoj Pavičić svih 90 minuta odgledao je s klupe.

Domaćini su u samoj završnici uspjeli tek smanjiti prednost Vaduza na 2:4.

Ovo je definitivno velika sramota za Konyaspor. Vaduz je klub iz istoimene prijestolnice Lihtenštajna koji se natječe u švicarskoj drugoj ligi (Challenge liga) i ovo je prvorazredna senzacija.