Rijeka je bolje krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Jankovića u 17. minuti. U nastavku Varaždin je preokrenuo utakmicu golovima Postonjskog (11m, 70') i Brodića (74'). Ali Pellumbi je dobio crveni karton u 84. minuti i domaćin je to odmah iskoristio preko Obregona (86') za konačnih 2:2

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Mitrović, Galešić, Goda - Selahi, Hodža - Pašalić, Janković, Fruk - Ivanović

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Pellumbi, Bručić - Postonjski, Elezi - Mitrovski, Belcar, Šego – Brodić

7. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 1:2 (Crveni karton Pellumbija, 84') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 2:2 (Obregon, 86') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 1:2 (Brodić, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 1:1 (Postonjski 11m, 74') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +25
Rijeka - Varaždin (7. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
7. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 1:0 (Janković, 17') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Rijeka dominira pred kraj utakmice! Janković je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 86’

GOOOOL!! Rijeka je izjednačila! Janković je odlično pucao iz slobodnog udarca, Zelenika je obranio, ali Obregon je naletio na odbijenu loptu i zabio je za 2:2

• 83’

Pellumbi je napravio prekršaj na Obregonu i zaradio je crveni karton!

• 82’

Rijeka traži gol za izjednačenje! Obregon je atraktivno škaricama pucao, ali lopta je otišla pored gola

• 77’

Janković je dobio žuti karton

• 73’

GOOOOL!! Senzacionalan preokret Varaždina! Brodić je majstorski pucao s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan gol za 2:1!

• 72’

Obregon je ušao umjesto Pašalića

• 70’

GOOOOL!! Postonjski je siguran s 11 metara i Varaždin je izjednačio protiv Rijeke!