OTVOREN UZVRAT

Remi na Šubićevcu: Odluka o prvoligašu u Puli

29.05.2016 u 21:44

U prvoj utakmici doigravanja za MAXtv Prvu ligu u Šibeniku su nogometaši Šibenika i pulske Istre 1961 odigrali 1:1

Gosti su na Šubićevcu vodili golom Marka Trojaka iz 17. minute, da bi se Šibenik poraza spasio Perica Šare tri minute prije kraja. Šibenik je u sjajnoj atmosferi bio bolja momčad i došao bliže pobjedi, dok gosti smatraju da je Bruno Marić u završnoj akciji morao dosuditi najstrožu kaznu za Istru. Nije to bio pretjerano kvalitetan nogomet, no neizvjesnot je došla do točke usijanja i odluka o prvoligašu će pasti u uzvratnoj utakmici 1. lipnja na Aldo Drosini u Puli.

Puljani su morali u doigravanje nakon što su bili pretposljednji u MAXtv Prvoj ligi, a Šibenik je bio viceprvak Druge HNL. Iz Prve lige je ispao Zagreb, a ušla je Cibalija, s kojom su također u sjajnoj atmosferi na Šubićevcu nedavno remizirali. Da su tada slavili zaslužili bi izravnu promociju, ovako Šibenčanima sve ovisi o idućem dvoboju u Puli. Gol, kako bilo, moraju dati...