BOLAN PORAZ

Red Bull slomio nemoćni Medveščak usred Ledene

01.03.2013 u 07:28

Hokejaši Medveščak izgubili su na domaćem terenu u trećoj utakmici doigravanja EBEL lige od Red Bull Salzburga rezultatom 5:2

Trener 'medvjeda' nije mogao računati na trojicu važnih igrača: Geoffa Waughna, Brandona Bucka i Kylea Greentreeja, što se osjetilo u igri. Gosti su lako došli do pobjede.

Matthias Trattnig je doveo goste u vodstvo u 17. minuti utakmice. Nakon pauze, u prvoj minuti nastavka Gašparović je zabio za 1:1, a Heinrich je pet minuta prije druge pauze vratio vodstvo Austrijancima.

U posljednjoj trećini se otvorilo, pala su četiri pogotka, ali, nažalost, većinu njih postigli su gostujući igrači. Valja istaknuti i da su sudačke odluke išle na štetu domaćih, što je zagrebačka publika 'pozdravila' u nekoliko navrata bacanjem raznih predmeta na led.

Salzburg sada vodi 2:1 u seriji, a u polufinale će momčad koja prva dođe do četiri pobjede.