PRIMERA

Realova golijada kod Eibara; Luka Modrić asistent za zadnji pogodak na utakmici

09.11.2019 u 20:56

Nogometaši Real Madrida uvjerljivom su 4:0 pobjedom na gostovanju kod Eibara zasjeli na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, a kapetan Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i bio asistent kod četvrtog pogotka

Real je u razmaku od 12 minuta postigao prva tri pogotka, dva iz kaznenih udaraca. Karim Benzema je pogodio za 1:0 u 17. minuti. U 20. minuti je prvi kazneni udarac realizirao Sergio Ramos, a drugi u 29. minuti Benzema.

Konačnih 4:0 postavio je Valverde u 61. minuti udarcem s ruba kaznenog prostora na dodavanje Luke Modrića.

Real Madrid je sa 25 bodova zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice, dok je Real Sociedad drugi sa 23 boda. Barcelona je treća sa 22 boda.

Inače, u prvim utakmicama subotnjeg programa 13. kola španjolske La Lige Alaves je kao domaćin svladao Valladolid sa 3:0, a Valencia je sa 2:0 nadigrala Granadu.