KAO IZ NAJBOLJIH DANA

Real Sociedad poveo u Madridu, a onda je počeo Modrićev šou; ovacije Bernabeua za hrvatskog kapetana

23.11.2019 u 22:53

U 14. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na Santiago Bernabeu svladao Real Sociedad 3:1

'Kraljevi' su se bodovno izjednačili na vrhu s najvećim rivalom Barcelonom, ali su Katalonci zahvaljujući boljoj gol razlici od samo jednog pogotka na prvoj poziciji prvenstvene ljestvice.

Najveće zasluge što sva tri boda ostaju u Madridu idu hrvatskom kapetanu Luki Modriću koji je podsjetio na najbolje svoje dane te je dvoboj završio s dvije asistencije i jednim pogotkom.

Za Madrižane je loše počelo, Sergio Ramos je pogriješio u drugoj minuti, vraćao je loptu golmanu, no ona je završila u nogama Williana Joséa koji je to iskoristio.

No onda pred više od 69 tisuća gledatelja na scenu stupa Modrić koji je prvo iz slobodnjaka bio dodavač za Benzemu u 37. minuti, da bi odmah na početku drugog dijela asistirao Valverdeu za preokret 2:1.

U 74. minuti Modrić je riješio pitanje pobjednika, jer je poslije Benzeminog dodavanja glavom, volejem zatresao mrežu nemoćnog Sociedadovog golmana Remira.

Modrić je igrao do 83. minute kada ga je uz ovacije tribina zamijenio Isco. Spomenimo kako je u 67. minuti ušao Bale uz glasno negodovanje i zvižduke domaćih gledatelja.