DEMONSTRACIJA SNAGE

Real na krilima Ronalda pregazio Malagu

22.10.2011 u 22:11

U Španjolskoj je ovog vikenda na rasporedu deveto kolo Primere. Madridski Real ponovno je demonstrirao svoju moć deklasiravši na gostovanju Malagu 4:0. Briljirao je opet Cristiano Ronaldo

Nogometaši Real Madrida slavili su na gostovanju kod Malage s 4:0 u 9. kolu Primere. Real se puno lakše od očekivanoga obračunao s bitno pojačanom Malagom, a junak dvoboja bio je Cristiano Ronaldo s tri zgoditka u prvom poluvremenu. Ronaldo se u strijelce upisao u 24., 28. i 38. minuti, a Higuain je postigao prvi u 11. minuti.

Malaga je imala dosta prilika, ali nije uspjela postići ni počasni zgoditak. Real ima sada dva boda više od Barcelone, koja večeras dočekuje Sevillu, a Ronaldo je na listi strijelaca dostigao Lea Messija, pa sada obojica imaju po 10 golova.

U derbiju začelja Sporting Gijon je slavio protiv Granade s 2:0, dok je Espanyol pobijedio na gostovanju kod Racing Santandera s 1:0.

Malaga – Real Madrid 0:4
Sporting Gijon – Granada 2:0
Racing Santander – Espanyol 0:1