PRIMERA

Real Madrid kiksao kod Villarreala iako je poveo već u drugoj minuti; Luki Modriću svih 90 minuta u 'kraljevskom' dresu

21.11.2020 u 18:39

Četiri dana prije presudne utakmice protiv milanskog Intera u Ligi prvaka, Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal

U dvoboju 10. kola Primere Villareal i Real Madrid su odigrali 1:1. Utakmica je počela sjajno za Kraljevski klub, Marijano Diaz je u 2. minuti postigao gol, a izjednačio je Gerard Moreno u 75. minuti iz penala. Bio je to četvrti dosuđeni penal koji su krivili igrači Reala u zadnje dvije utakmice.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real.

Vodi Real Sociedad s 20 bodova, Villareal je drugi s 19, a Real četvrti s 17 bodova.

Ranije su Levante i Elche odigrali također 1:1. Poveli su domaći golom Melera (12), a za Elche je poravnao Tete Morente (64).

Villarreal - Real Madrid, Primera, 2020/21. Izvor: EPA / Autor: Domenech Castello