ČESTITKE

Pušnik oduševljen, no sada mu je samo ovo u mislima

28.07.2016 u 22:35

Hajduk je u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige rezultatom 3:0 u gostima svladao ukrajinsku Oleksandriju i tako stigao korak do prolaza. Poslije sureta svoje viđenje dvoboja dao je strateg 'bilih' Marijan Pušnik

Podsjećamo pogotke za veliku europsku pobjedu postigli su Marko Ćosić u 52., Ante Erceg u 82. i Franck Ohandza u 90. minuti. Nakon susreta uslijedilo je veliko slavlje hajdukovaca zajedno sa stotinjak navijača koji su doputovali u 2300 kilometara udaljeno odredište.

Sretan zbog uvjerljive pobjede bio je i trener Marijan Pušnik koji je nakon utakmice za hajduk.hr rekao:

'Iskrene čestitke igračima na izvanrednom drugom poluvremenu i vrlo vrijednoj i uvjerljivoj pobjedi. Bilo je ovo super prvo poluvrijeme 180-minutnog dvoboja protiv Oleksandrije, čekamo sada uzvrat na punom Poljudu. Ali, u mislima nam je sada samo nedjeljno gostovanje protiv RNK Splita gdje trebamo potvrditi ovu pobjedu.'