LOŠ DAN ZA HRVATE

Prvenstveni porazi Tottenhama i Portsmoutha

28.12.2008 u 17:41

Tottenham Luke Modrića i Vedrana Ćorluke i Portsmouth Nike Kranjčara poraženi su u susretima 20. kola engleskog nogometnog prvenstva

Tottenham je poražen sa 2:0 na gostovanju kod West Bromwich Albiona pogocima Romana Bednara i Craiga Beattiea u završnici. Muke su za Tottenham počele u 35. minuti kada je isključen Benoit Assou-Ekotto, Modrić je igrao do 75. minute, a Ćorluka cijelu utakmicu.

Portsmouth je izgubio na Emirates stadionu od Arsenala sa 1:0 pogotkom Williama Gallasa u 81. minuti nakon pogreške vratara Davida Jamesa. Kranjčar je igrao cijelu utakmicu za 'Mornare' koji su pali na 12. mjesto.

U borbi za vrh Liverpool je profitirao pobjedom kod Newcastle Uniteda od čak 5:1 i sada Redsi imaju tri boda više od Chelsea, koji je igrao samo 2:2 na gostovanju kod Fulhama.