ponosni iranac

Prozvali su ga najvećim promašajem Premier lige, a on zabio već u trećoj minuti i suze su krenule

28.12.2019 u 18:26

Zgusnuti raspored u engleskoj Premier ligi nakon samo dva dana i ogleda protiv Tottenhama, nogometašima Brightona donio je dvoboj s Bournemouthom

Bio je to okršaj susjeda na tablici, s time da su 'galebovi' bili u nešto nepovoljnijoj situaciji s obzirom na niz utakmica bez pobjeda.

Možda je baš taj niz natjerao trenera Pottera na riskantan potez, to jest što je u početnu postavu stavio Iranca Alirezu Jahanbakhsha, kojeg su prozvali jednim od najvećih promašaja Premier lige u posljednje dvije sezone.

Alireza Jahanbakhsh inače je i iranski reprezentativac, ali od dolaska u Englesku, a kamo je stigao nakon zapaženih igara u AZ Alkmaaru, nije zabio ni jedan gol. Osim toga, ova utakmica protiv Bournemoutha bila mu je prva ove sezone u kojoj je zaigrao od prve minute.

I s toga nije ni čudno da je nakon gola kojeg je zabio već u trećoj minuti - kleknuo i zaplakao. Očito su ga svladale emocije.

Na kraju su domaćini pobjedili 2:0 i Iranac je imao i dodatni razlog za slavlje.