i to pred tv kamerama

Primitivan istup i psovke Diega Coste, koje nam je neugodno i napisati

07.04.2019 u 09:25

Nogometaši Barcelone u subotu su na Nou Campu pobijedili madridski Atletico 2:0 te su Katalonci s ova tri boda stigli na milimetar do novog naslova španjolskog prvaka

Barcelona je dominirala i dugo lomila Atletico, posebice nakon 28. minute kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je zbog prigovora isključen Diego Costa.

Sve do 85. minute Atletico je na životu držao slovenski vratar Jan Oblak koji je branio sjajno. No, tada je u razmaku od dvije minute primio dva gola, a strijelci su bili Luis Suarez i Lionel Messi. Prvo je Suarez u 85. zabio za 1:0, a dvije minute kasnije pobjedu Barce je potvrdio Messi.

Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za Barcelonu.

Naravno, Barceloni je posao olakšalo Costino isključenje, ali vrlo brzo nakon dvoboja španjolski su mediji u tekstualnom obliku prenijeli psovke ovog igrača, koji je očito i htio da mu svi uspiju pročitati s usana što će reći sucu Jesusu Gilu.