• L.K.
  • Zadnja izmjena 22.10.2022 19:11
  • Objavljeno 22.10.2022 u 16:03
Spektakularno prvo poluvrijeme. Osijek je poveo preko Kleinheisler u 19. minuti ali Varaždin je furiozno odgovorio. Domaćini su u manje od deset minuta zabili tri gola, Posavec (33'), Elezi (36') i Teklić (42'). U nastavku domaćini su nastavili dominirati i pobjedu su potvrdili golom Domjanića u 94. minuti za konačnih 4:1

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Stolnik, Jelenić, Kolarić - Elezi, Puclin, Teklić - Lamine, Brodić, Posavec

OSIJEK: Ivušić - Barišić, Žaper, Čeberko - Gržan, Nejašmić, Jugović, Leovac - Caktaš, Kleinheisler - Beljo

• +16
Varaždin - Osijek, utakmica 14. kola Supersport HNL-a Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 94’

GOOOOL!! Varaždin je zabio za 4:1! Domjanić je potvrdio pobjedu domaćina

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još osam minuta sudačke nadoknade

• 90’

Žaper pogađa vratnicu nakon kornera!

• 74’

Nakon provjere VAR-a gol je ipak poništen, rezultat ostaje 3;1

• 74’

GOOOOOL!! Varaždin je zabio još jedan gol! Brodić zabio za 4:1

• 68’

Zamjena kod Osijeka, Mance ulazi u igru umjesto Belje.

• 67’

Elezi je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je za Osijek

• 64’

Beljo je dobio žuti karton

• 58’

Bebek je dosudio penal za Osijek, ali nakon provjere VAR-a, ništa od penala, igra će se nastaviti