BOLAN RASPLET

Prekinuta bajka Seville i Ivana Rakitića; ipak se neće dogoditi ono što je Andalužanima uspjelo samo jednom u povijesti i to prije 75 godina

03.05.2021 u 23:29

Athletic Bilbao pobijedio je u ponedjeljak u utakmici 34. kola španjolskog prvenstva na gostovanju sa 1:0 Sevillu pogotkom u 90. minuti susreta

Strijelac pobjedničkog pogotka za Athletic bio je Williams u 90. minuti. Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić igrao je do 68. minute za Sevillu.

Sevilli je bila potrebna pobjeda da ostane u igri za naslov koji je jedini puta osvojila 1946., ali s ovim je porazom ostala na četvrtom mjestu sa 70 bodova, šest manje od vodećeg Atletico Madrida, četiri kola prije kraja prvenstva. Na drugoj i trećoj poziciji su Real i Barcelona sa po 74 boda. Athletic Club je deveti sa 45 bodova.