SNIMKA IZ IRSKE

Pogledajte golove Hajduka u europskom trijumfu

18.07.2014 u 08:26

U prvoj utakmici drugog pretkola Europske lige Hajduk je u gostima svladao Dundalk 2:0 te je napravio veliki korak prema plasmanu u sljedeću kvalifikacijsku rundu

Hrvatski predstavnik upisao je vrijedan europski trijumf u Irskoj zahvaljujući golovima Mije Caktaša u osmoj minuti te Nikole Vlašića u 75. minuti susreta.

Susret će ostati upamćen po pobjedi i debiju najmlađeg igrača Hajduka u povijesti europskih kupova Nikole Vlašića (ujedno i - najmlađi strijelac kluba u Europi u povijesti!), ali i po natezanju oko prijenosa ovog dvoboja.

HTV nije uspio osigurati prava prijenosa što je razljutilo navijače 'bilih' (prijetili i otkazivanjem TV pretplate), ali zahvaljujući službenoj stranici Hajduka, imamo prilike vidjeti pogotke Majstora s mora.