real se izvukao

Pogledajte dribling kroz noge i udarac po golu Luke Modrića koji je zapalio društvene mreže; kakva šteta što nije zabio…

02.03.2021 u 13:06

Real Madrid nikako da se izvuče iz krize, što govori i njihova zadnja utakmica u kojoj su osvojili jedan bod u dvoboju protiv Real Sociedada (1:1), u sklopu 25. kola španjolskog prvenstva

Iako su igrači Zinedinea Zidana dominirali u prvom poluvremenu, ipak nisu uspjeli zabiti gol.

Početkom drugog poluvremena Real Sociedad je poveo golom Cristiana Portua, a gol za jedan bod Realu donio je Vinicius u 89. minuti.

Posebna priča ove utakmice je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je igrao do 76. minute i svojim potezima opet je oduševio navijače i analitičare.

No novinari Marce – lista bliskog Real Madridu - nisu baš bili zadovoljni Modrićevom igrom.

'Iskusni 35-godišnjak još je jednom počeo utakmicu, ali nije imao puno utjecaja na igru, osim nekoliko lijepih dodira i udarca po golu koji mu je blokiran. U drugom dijelu zamijenio ga je Valverde', piše Marca.

No video koji možete vidjeti OVDJE govori potpuno suprotno. Naime s nekoliko poteza Modrić je po tko zna koji put oduševio navijače. Posebna priča je potez kojim je pokazao da je u top formi kada je u završnici prvog poluvremena gurnuo loptu kroz noge Oyarzabala, pa pucao po golu, no udarac mu je obranio Remiro.

Nakon tog poteza društvene su se mreže zapalile, a mnogi žale što nije zabio nakon takvog driblinga. Većini je jasno da ovaj Real bez pravog Modrića nije ista momčad, a ponekad ostaje dojam da nema kome podvaliti loptu u napadu. Pogotovo kada u momčadi nije majstor za golove kao Benzema. Uz igrače kao što su Díaz ili Asensio, koji su počeli u napadu, Modrić je bio usamljen…