MAXTV PRVA LIGA - 3. KOLO

Pobjede Hajduka, Splita i Zadra

07.08.2011 u 19:55

Nakon ispadanja iz europskih natjecanja, Hajduk, Varaždin i Split moraju se okrenuti domaćem natjecanju. No, suparnici su im sve samo ne - lagani

Hajduk na Poljudu dočekuje mladu, ali iznimno motiviranu (op. a. neimaštinom) Rijeku, Varaždinu u goste dolazi osokoljeni Zadar, koji je u prošlom kolu pobijedio Hajduka, dok će Karlovac biti domaćin Splitu.

TEKSTUALNE PRIJENOSE PRATITE OVDJE

KRAJ UTAKMICA
90'+2 - nakon kornera Subašić je bio fauliran pa je sudac dosvirao prekršaj nad Subašićem pa i kraj utakmice
90' - Rijeka ima priliku, ali Subašić brani
90' - Anas ima zicera, ali opet je promašio
87' - Rebić je povećao prednost Splita na 1:3
83' - Švrljuga smanjio za 1:2
78' - nakon kornera, Andrić pobjegao Križmanu i zabio za 2:0
76' - Vitaić primio loptu na prsa iplasirao za vodstvo Slita 1:2
75' - Vugrinec iskoristio jedan odbijanac i smanjio na 1:2
74' - Novaković donio izjednačenje Karlovcu 1:1
74' - Križman je pao u 16-ercu Hajduka, opet sudac ništa ne svira
70' - Subašićeva nova interevncija, ali ovog puta puno zahtjevnija, nakon udarca Čuline
69' - slobodni udarac za Rijeku, ali Subašić nije imao problema ukrotiti loptu s 30 metara
68' - Pilčić je pogodio vratnicu Hajduka
61' - bakljada Torcide
57' - 0:1 Čop pogađa za prednost protiv Karlovca, na ubačaj Marčića Vitaić puca ali golman brani a u nastvaku kacije stiglo je i vodstvo gostiju
57' - Zadar bez problema čuva vodstvo iz prvog dijela
53' - Pilčić je srušen, a sudac Burilo procijenio je da je start bio bez prekršaja
50' - Šimić zaprijetio Lovriću
48' - slobodni udarac za Hajduk, ali ni Kukočev pokuašj nije dao rezultata, u nastavku akcije Vuković skoro ugurao loptu u mrežu
47' - Štefančić pucao uz lijevu vratnisu gola Splita
46' - počela su druga poluvremena

KRAJ POLUVREMENA
45' - Vitaić ima još jednu priliku za Split
44' - slobodnjak za Split s 25 metara, ali Obilinović promašio za par centimetara
43' - Obilinović, Golubović i Vitaić imali su prilike za Split
42' - velika prilika za Rijeku, ali Dedićev je udarac blokiran
38' - opet slobodnjak za Hajduk, ali Sharbinijev ubačaj bio je neupotrebljiv
35' - Santini još jednom zabio za Zadar, škaricama sa 18 metara za 0:2
34' - Ahmad je asistirao bratu Anasu, ali njegov lob nije prošao
33' - Križman se izborio za loptu, ali bilo je premalo suigrača
31' - igra Hajduka malo se rasplamsala, očito je pogodak djelovao stimulativno
30' - Zadar vodi u Varaždinu 1:0 (strijelac Santini, lijep udarac s 20 metara)
26' - Lima je ubacio, a Vukušić glavom zabio za 1:0
24' - Anas Sharbini ušao je u 16-erac ali Lisjak mirno hvata njegov pokušaj
23' - Vukušić je bio u prilici, ali nije uspio dobro pucati
22' - Varaždin je imao priliku, ali Ježina je bio priseban
21' - Milović pa i Erceg prijete Lovriću
18' - Štefančić imao priliku za Karlovac
16' - Kukočev slobodnjak oborio je jednog igrača Rijeke
12' - Varaždin ide po prvi gol i prve bodove
 7' - Split je imao priliku ali Golubović puca preko gola Lovrića (Karlovac)
 7' - slobodnjak za Hajduk, ali dva Vukušićeva udarca završila su u živom zidu
 5' - odlična prilika za Rijeku, ali udarac Križmana otišao je preko gola
 1' - počele su sve tri utakmice