FRANCUSKI KUP

Pašalić junak Monaca; pogledajte gol vrijedan prolaza!

20.01.2016 u 20:47

Monaco je izborio osminu finala Francuskog kupa pobjedom tek nakon produžetka kod Eviana 3:1

Put do pobjede momčadi iz kneževine otvorio je Mario Pašalić koji je zabio u 103. minuti za 2:1. Dočekao je hrvatski veznjak loptu na sedam, osam metara, okrenuo se i pogodio u kut za 2:1.

Prethodno je Monaco poveo 1:0 golom Traorea u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, da bi produžetke domaćinu golom omogućio Kamin u 63. minuti. Konačnih 3:1 postavio je Costa u sudačkoj nadoknadi, piše goal.com

Pašalić je igrao cijelu utakmicu, a Subašić je ostao na klupi.

Za najveće iznenađenje pobrinuo se četvrtoligaš Trelissac koji je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio Lille 4-2. Utakmica je nakon 120 minuta završila rezultatom 1-1. Lille je poveo golom Ronyja Lopesa u 13. minuti, a izjednačio je Hamidou Keyta u 56. minuti.