toliko emocija...

Ova je Lukakuova proslava zasjenila i prekrasni Matićev gol u 91. minuti

06.03.2018 u 11:44

Nakon što je od Crystal Palacea gubio 2:0 Manchester United preokrenuo je rezultat te fenomenalnim pogotkom Nemanje Matića stigao do gostujuće pobjede 3:2

Svoju prvenstvenu obvezu Manchester United odrađivao je u ponedjeljak. Mourinhovi 'vragovi' gostovali su kod Crystal Palacea, a nakon 48 minuta igre gubili su 2:0.

Ipak, u nastavku dvoboja Smalling i Lukaku uspjeli su poravnati rezultat, a kada se već očekivao kraj, Nemanja Matić fenomenalnim je pogotkom donio gostima pobjedu 3:2. Bio mu je to ujedno prvi gol u klubu iz Manchestera.

• +5
Premier liga, Manchester United - Chelsea Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Svjestan kakav je, lijep, ali i važan, gol zabio njegov suigrač, Romelu Lukaku bacio se na koljena te udarajući po terenu slavio tri boda kojima je United preskočio Liverpool i vratio se na drugo mjesto.

I ta je njegova proslava izazvala više komentara nego prekrasan Matićev pogodak.