osmi gol u sezoni

Odlične vijesti za izbornika Zlatka Dalića: Andrej Kramarić u porazu Hoffenheima zabio golčinu o kojoj će se još pričati

03.10.2020 u 18:11

Nogometaši Hoffenheima poraženi su u 3. kolu Bundeslige kod Eintrachta u Frankfurtu s 1:2, a jedini gol za goste postigao je Andrej Kramarić.

Kramarić je u 18. minuti postigao prvi gol na utakmici, pogodivši same rašlje nakon njegova karakteristična 'lažnjaka'. Kramariću je to šesti gol u prvenstvu u samo tri kola, a zabio je i dva u Kupu protiv Chemnitzera. No, taj gol nije bio dovoljan da Hoffenheim izbjegne poraz - Eintracht je izjednačio u 55. minuti golom Japanca Kamade, a u 71. minuti Nizozemac Bas Dost donio je preokret i pobjedu za sastav iz Frankfurta.

Borussia Dortmund je s 4:0 deklasirala kod kuće Freiburg, dva je gola zabio norveško čudo Haeland (31, 66) koji je na 17 golova iz 18 utakmica ove godine, a u strijelce su se upisali i Can (47) i Passlack (90+2). Borussia M'gladbach je golovima Plee (14), Lainera (16) i Stindla (56pen) slavila s 3:0 kod Koelna, dok je Werder Bremen kod kuće golom Bittencourta (27) svladao Arminiju Bielefeld s 1-0.

Stuttgart i Bayer Leverkusen su odigrali 1:1, gosti su poveli preko Čeha Schicka (7), a domaćima je bod sačuvao Austrijanac Kalajdžić (76). Za Stuttgart je do 57. minute igrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Vodi Eintracht sa 7 bodova ispred Borussije (D) , Augsburga, Hoffenheima i Werdera, koji imaju po šest bodova.