Nogometaši Dinama izgubili su 2:1 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Europske lige u gostima kod Villarreala

VILLARREAL: Rulli - Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza - Trigueros, Capoue, Parejo - Moreno, Alcacer, Chukwueze

DINAMO: Livaković - Gvardiol, Caterine, Lauritsen, Ristovski - Jakić, Ademi, Majer, Oršić, Ivanušec - Petković

Villarreal - Dinamo 1:0 (Paco Alcacer, 35')

Villarreal - Dinamo 1:0 (Paco Alcacer, 35) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Villarreal - Dinamo 2:0 (Gerard Moreno, 43')

Villarreal - Dinamo 2:0 (Gerard Moreno, 43) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Villarreal - Dinamo 2:1 (Mislav Oršić, 74')

Villarreal - Dinamo 2:1 (Mislav Oršić, 74) Izvor: tportal.hr / Autor: arensport/tportal
  • +37
Villarreal - Dinamo, četvrtfinale Europske lige, 2020/21. Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX
  • 90’

Završena je utakmica. Villarreal je na El Madrigalu pobijedio Dinamo 2:1 i tako izborio plasman u polufinale Europske lige

• 89’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade vremena

• 89’

Još jedan ubačaj Dinama u šesnaesterac Villarreala. Čini se kako je netko od domaćih nogometaša igrao rukom, Petković se buni, ali sudac ne reagira. Ne javlja se ni VAR, pa očigledno igranja rukom nije bilo... Šteta...

• 87’

Petković je izborio slododni udarac na rubu šesnaesterca. Pucao je Oršić, ali neprecizno, lopta odlazi iznad gola Villarreala

• 85’

Oršić je iz slobodnog udarca ubacio u šesnaesterac Villarreala, u velikoj gužvi nitko od Dinamovih igrača ipak nije uspio doći do lopte

• 81’

Opet Chukwueze! Dva je puta večeras pogodio vratnicu, a sada je opet testirao Livakovića. Golman Dinama uspio je ovaj njegov pokušaj obraniti i loptu izbiti u aut

• 78’

Ademi i Teophile izlaze, na terenu su umjesto njih Mišić i Perić

• 77’

Ivanušec izlazi, Atiemwen je u igri. Krznar sve snage baca u napad, Dinamu trebaju još dva gola za preokret

• 76’

Chukwueze ne prašta pogreške Dinamove obrane, sjajno je pucao, ali njegova je lopta srećom 'zapela' na vratnici Livakovićevog gola

• 75’

GOOOOOOOOOOL! Dinamo je smanjio na 2:1! Petković je petom proigrao Oršića koji zabija za 2:1 i vraća nadu 'modirma'