ni trener nije mogao drugačije

Novozelandska nogometašica u suzama otišla s terena u 40. minuti, kada vidite razlog sve će biti jasnije

21.02.2022 u 16:39

Novozelandska nogometna reprezentativka Meykayla Moore ušla je u povijest nogometa nakon što je u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo protiv SAD-a u Los Angelesu u prvom poluvremenu zabila čak tri pogotka u vlastitu mrežu.

Na turniru SheBelieves, koji se održava u raznim gradovima SAD-a, Moore je prvi put zabila u 5. minuti kada je htjela odbiti dodavanje Amerikanki u korner.

Samo minutu kasnije novozelandska obrambena igračica ponovno je nespretno intervenirala i ovoga puta glavom pogodila mrežu, a na 3:0 za SAD Moore je povisila u 36. minuti, kada je naizgled bezopasno dodavanje u kazneni prostor proslijedila u vlastitu mrežu.

Trener je nesretnu i uplakanu igračicu zamijenio u 40. minuti, a Amerikanke su na kraju slavile s 5:0.