NIŠTA OD PRIMERE

Niti čudesan gol Ramosa nije pomogao Realu!

08.05.2014 u 00:15

Nogometaši Real Madrida odigrali su tek 1-1 na gostovanju kod Valladolida u zaostaloj utakmici 34. kola Primere i tako sveli svoje šanse u osvajanje naslova na minimum

Naime, Real za vodećim Atleticom dva kola prije kraja zaostaje četiri boda.

Situacija se činila sjajno za sastav Carla Ancelottija prošlog vikenda budući je vodeći Atletico kiksao (2-0) poraz od Levantea, dok su njih čekale utakmice protiv Valencije i Valladolida. No, u njima su osvojili tek dva od maksimalnih šest bodova (2-2 protiv Valencije) i sada su njihovi izgledi za naslov prvaka svedeni tek na teoriju.

Real je remizirao protiv Valladolida 1:1

Real je poveo u 35. minuti sjajnim golom Sergija Ramosa iz slobodnog udarca, ali je primio gol u 85., a strijelac za Valladolid bio je Humberto Osorio glavom nakon ubacivanja iz kornera.

Luka Modrić je odigrao svih 90 minuta za Real dok je Cristiano Ronaldo bio prisiljen napustiti igru već u devetoj minuti zbog ozljede zadnje lože.