KAKAV PEH!

Nimalo dobra vijest za izbornika prije Malte i Rusije: Utakmica u Torinu nije ni počela, a ozlijedio se Dalićev Vatreni

31.10.2021 u 07:02

Torino je pobijedio, Josip Brekalo nije ni zaigrao. Ozlijedio se tijekom zagrijavanja za utakmicu 11. kola talijanskog prvenstva protiv Sampdorije

Nogometaši Torina, koje vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, u susretu su 11. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali Sampdoriju s uvjerljivih 3:0.

Torino je ka pobjedi poveo Praet (17) pogotkom iz gužve u prvom poluvremenu, početkom nastavka iz protunapada je na 2:0 povisio Singo (52), da bi konačni rezultat postavio Belotti (90+3) svojim 100. prvenstvenim pogotkom u karijeri u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Torina, dok se na zagrijavanju za utakmicu ozlijedio i Josip Brekalo, koj je trebao započeti dvoboj, no na kraju ga je u udarnih 11 zamijenio Praet.

Torino je s nova tri boda skočio na 10. mjesto sa 14 bodova, dok je Sampdoria 15. s devet bodova.

Na vrhu su Napoli i Mialn sa po 28 bodova.