trijumf milana

Nikola Kalinić po prvi put se proslavio u dresu slavnog kluba!

17.09.2017 u 16:55

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić bio je trostruki strijelac u pobjedi 3:1 Milana kod kuće protiv Udinesea ove nedjelje, u sklopu 4. kola Serie A. Bili su to njegovi prvi golovi za crveno-crne...

Transfer našeg 29-godišnjeg napadača iz Fiorentine u Milana za oko dvadesetak milijuna eura počeo se isplaćivati.

Ove nedjelje postigao je Nikola Kalinić svoje prve pogotke za novi klub i donio mu pobjedu u dvoboju protiv Udinesea.

Oba gola u 22. i 31. minuti zabio je spretnim reakcijama iz blizine, a onda je u 82. minuti činilo se kompletirao svoj sjajan dan hat-trickom, no nakon pregleda video tehnologije gol je poništen, što je bila dvojbena odluka.

Milan je trijumfom 2:1 stigao do trećeg trijumfa sezone koji ga drži na četvrtom mjestu ljestvice.

Na vrhu su i dalje bez izgubljenih bodova Juventus, Napoli i Inter.

Sljedeći izazov za Kalinića i društvo bit će dvoboj protiv SPAL-a u srijedu.