RASPORED I SATNICA

Ni olimpijski četvrtak nije bez Hrvata

  • Autor: Hina / tportal.hr
  • Zadnja izmjena 09.08.2012 08:33
  • Objavljeno 09.08.2012 u 08:26
Skakačica Ana Šimić

Skakačica Ana Šimić

Izvor: Pixsell / Autor: Pixsell

Trinaestog dana natjecanja na Olimpijskim igrama u Londonu, u četvrtak 9. kolovoza održat će se natjecanja u 19 sportova, u 12 će se dijeliti medalje

Hrvatski će sportaši nastupiti u atletici, jedrenju, plivanju, taekwondou i rukometu. I danas imamo kandidatkinju za medalju, a to je tekvondašica Ana Zaninović.

ATLETIKA - Ana Šimić, vis kvalifikacije u 10.30
JEDRENJE - 470 (Šime Fantela, Igor Marenić) - plov za medalje, 14.00
PLIVANJE - Karla Šitić, 10km u 13.00
TAEKWONDO - Ana Zaninović, do 57kg, od 11.00

ATLETIKA
kvalifikacije - vis žene u 10.30, 4x400m muški u 12.35, 4x100m žene u 21.20
polufinala - 800m žene u 20.30, 200m muški u 21.10
finala - troskok muški u 20.20, 800m muški u 21.00, 200m muški u 21.55, koplje žene u 22.00, desetoboj muški, drugi dan (110m prepone, disk, motka, koplje, 1500m)
BICIKLIZAM
muški BMX četvrtfinale, 16.00
BOKS
žene, finale, do 51kg, do 60kg i do 75kg, od 17.30 do 18.15
HOKEJ NA TRAVI
muški, polufinale (16.30), (21.00)
HRVANJE
žene, slobodni stil, do 55kg i do 72kg, od 14.00 do 21.00
JEDRENJE
muški, 470 - plov za odličja, 14.00
KAJAK/KANU MIRNE VODE
muški, finala, C2 1000m, K4 1000m, od 10.30 do 11.00
žene, finala, K1 500m, K2 500m, od 11.10 do 11.40
KONJIČKI SPORT
dresura pojedinačno, finale od 13.30 do 16.00
KOŠARKA
žene polufinale, Australija - SAD (18.00), Rusija - Francuska (22.00)
NOGOMET
žene, za 3. mjesto Kanada - Francuska (14.00), finale SAD - Japan (20.45)
ODBOJKA
žene polufinale, Južna Koreja - SAD (16.00), Brazil - Japan (20.30)
ODBOJKA NA PIJESKU
muški, za 3. mjesto u 20.00, finale u 22.00
PLIVANJE
žene, 10km, 13.00
RITMIČKA GIMNASTIKA
kvalifikacije, pojedinačno i ekipno, od 13.00 do 17.00
RUKOMET
žene polufinale, Norveška - Južna Koreja (18.00), Španjolska - Crna Gora (21.30)
SINKRONIZIRANO PLIVANJE
ekipno kvalifikacije, 16.00
SKOKOVI U VODU
žene toranj 10m pojedinačno, polufinale u 11.00, finale u 20.00
TAEKWONDO
žene do 57kg, od 10.00 do 23.15
muški do 68kg, od 10.15 do 23.30
VATERPOLO
žene za 3. mjesto Australija -Mađarska (19.40), finale SAD - Španjolska (21.00)

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi