Nakon slabog početka utakmice, Lokomotiva je preko Mudražije u 40. minuti povela, ali Vukovar je ekspresno odgovorio u 44. minuti golom Knolla. U drugom poluvremenu obje momčadi su imali svojih prilika, ali gosti su ipak pokazali kvalitetu više i u 80. minuti Bubanja je zabio za konačnih 2:1
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Vukovar 1991 - Lokomotiva 1:2 (Bubanja, 80') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Vukovar 1991 - Lokomotiva 1:1 (Knoll, 44') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Vukovar 1991 - Lokomotiva 0:1 (Mudražija, 40') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +5
Vukovar i Lokomotiva - osmina finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 80’

GOOOOOOL!! Lokosi opet poveli protiv Vukovara! Prvo je Čop pucao, golman domaćina je obranio i Bubanja je naletio na odbijenu loptu za 2:1

• 73’

Nova dobra šansa za Vukovar! Nakon dobre akcije, Knoll je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali Šubarić je siguran